Wszystko co gotujesz, gotuj z miłością

Tastelist to serdeczna wymiana unikalnych rodzinnych przepisów przekazywanych przez pokolenia i dzielonych wśród przyjaciół

Cookie star
Tastelist image

Tastelist to strona o smacznych przepisach dla każdego, kto kocha gotować lub piec. Jeśli szukasz inspiracji do wzbogacenia swojej kuchni, to dobrze trafiłeś.

Na Tastelist możesz podzielić się swoimi wyjątkowymi przepisami, znaleźć inspirację w przepisach innych osób, zapisać przepisy na swoim profilu i oceniać przepisy innych osób. Śledź swoich ulubionych szefów kuchni i nie przegap wyjątkowych przepisów, które z pewnością przypadną Ci do gustu.

Tworzymy społeczność entuzjastów gotowania

Wierzymy, że gotowanie jest dla każdego. Może zająć trochę czasu, ale to przygoda, dzika jazda, satysfakcjonujące i satysfakcjonujące doświadczenie, które wkrótce zamienia się w zniewalającą przyjemność.

Ponadto, smak i przygotowanie przepisów jest bardzo praktyczne, ponieważ pochodzi od kucharzy domowych i zawiera składniki codziennego użytku. Tastelist nie tylko oferuje przepisy, ale także tworzy lojalną społeczność kucharzy domowych w różnym wieku, którzy dzielą się swoimi sekretami, wskazówkami i sztuczkami dotyczącymi przygotowywania różnych potraw, ale także spostrzeżeniami dotyczącymi ich kuchni i życia.

Dołącz do społeczności entuzjastycznych i przyjaznych ludzi, którzy zawsze służą pomocą, wyjaśniając różne techniki przygotowywania potraw.

Na naszej stronie znajdziecie Państwo przepisy z całego świata, a Wasze przepisy również mogą dotrzeć do całego świata. Egzotyczne kuchnie i zagraniczne specjały stają się coraz bardziej popularne na Słowacji. I dlatego w Tastelista myślimy międzynarodowo, mamy wizję i wielkie cele, aby rozszerzyć się na rynki zagraniczne - abyście i Wy mogli zainspirować się wspaniałymi przepisami z zagranicy!

Tastelist image

Nasze wartości

Traktujemy siebie nawzajem humanitarnie
Gramy uczciwie Ufamy sobie nawzajem
Szukamy prostoty Doceniamy inicjatywę

Kto stoi za tym projektem?

Za Tastelist stoimy my - pełen pasji zespół kreatywnych, marketingowców, oddanych szefów kuchni, programistów i innowatorów. Ta forma pracy sprawia nam ogromną przyjemność i nieustannie skupiamy się na nowych wyzwaniach i celach do zdobycia. Jesteśmy pasjonatami tworzenia nowych, znaczących projektów i tak samo podchodzimy do tworzenia Tastelist - z jakością i miłością.

Staramy się iść z duchem czasu i zawsze przynosić świeże, proste i przejrzyste przepisy, porady kulinarne, recenzje przepisów i wiele innych treści wysokiej jakości.

Patrik M.
Tibor
Martin
David
Dusan
Patrik P.
Ivan
Anicka
Zuzka
Avatar

Jednak najważniejszym elementem tworzenia treści jesteście Wy - nasi goście i wspaniali kucharze, za co bardzo dziękujemy.

Do tworzenia Tastelist podchodzimy z myślą o naszych podstawowych wartościach. Ciesz się wspaniałymi przepisami!

Tastelist image
Tastelist image
Tastelist image
Tastelist image